Studia Podyplomowe


Idź do treści

Prelegenci

Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach


Prof. Adam Zając
- specjalista treningu sportowego i suplementacji w sporcie. Rektor AWF Katowice. Autor 10 podręczników o przygotowaniu sprawnościowym w sporcie wyczynowym oraz żywieniu i suplementacji w sporcie i rekreacji ruchowej.

Prof. Stanisław Poprzęcki - specjalista biochemii i fizjologii wysiłku. Kierownik Katedry Nauk Fizjologiczno- Medycznych. Autor ponad 200 prac naukowych z zakresu kontroli procesu treningowego, żywienia, suplementacji, stresu oksydacyjnego i wydolności fizycznej w sporcie.

Prof. Barbara Kłapcińska - wybitny specjalista biochemii. Autor setek prac naukowych i podręczników anglojęzycznych z zakresu biochemii, szczególnie dotyczących zagadnień stresu oksydacyjnego w wysiłku fizycznym.

Dr hab. Aleksandra Żebrowska prof. nadz. - specjalista fizjologii- kierownik zakładu fizjologii

Dr Miłosz Czuba - kierownik Pracowni Badań Czynnościowych Człowieka i Zakładu Teorii Sportu, specjalista diagnostyki stanu wytrenowania sportowca. Analiza masy i składu ciała oraz implikacje treningowe, żywieniowe i suplementacyjne.

Dr Piotr Kaczka - kulturysta, specjalista biotechnologii żywienia oraz wspomagania sprawności i wydolności fizycznej poprzez dietę i suplementację.

Dr Małgorzata Michalczyk - doradca żywieniowy, dietetyk. Pracownik Zakładu Biochemii AWF Katowice, specjalizujący się w stresie oksydacyjnym i suplementacji antyoksydacyjnej.

Mgr Artur Gołaś - specjalista treningu siły mięśniowej i wspomagania dietetyczno-suplementacyjnego. Kinezjologiczna analiza ćwiczeń siłowych.

Mgr Sławomir Ambroziak - czołowy publicysta periodyków kulturystycznych i fitnessowych, farmakolog specjalizujący się w reakcjach biochemicznych zachodzących w organizmie człowieka pod wpływem wysiłku i suplementów żywieniowych.

Mgr Grzegorz Zydek - specjalista dietetyk, ekspert ds. żywienia i suplementacji w sporcie. Od czterech lat dietetyk polskich ekstraklasowych drużyn piłki nożnej. Dietetyk AZS-u AWF Katowice i przychodni NZOZ KAMED Dobry Dietetyk w Katowicach. Współpracuje między innymi z kadrą olimpijską biathlonu (kobiety) i kadrą skoczków narciarskich.


Home | Program | Prelegenci | Koszt uczestnictwa | Cele | Dokumenty | Dojazd | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego